Pokročilé procesy a riešenia

 

Apsolut je vaším partnerom pre transformáciu nákupu a digitalizáciu procesov. Zákazníkom poskytujeme pridanú hodnotu vďaka skúsenostiam, nadšenie, schopnostiam a integrite pri poskytovaní udržateľných riešení.

Naše kľúčový produkty sú hotové plány pre rýchlu implementáciu: SAP Ariba SNAP Buying, SAP Ariba Supply Chain Collaboration Starter Pack, SAP S/4HANA Central Procurement, SAP Supplier Lifecycle Management.

Naša dcérska spoločnosť je zameraná na trhy strednej a východnej Európy funguje od roku 2021.

Teším sa na stretnutie s vami.

Branislav Papšo

Výzvou pre zákazníka spoločnosti Pfleiderer bolo prepojenie systémov ERP sa úplne odlišnú výstupné architektúrou pre Poľsko a Nemecko. Každý systém ERP mal byť pripojený k SAP Ariba v inom rozsahu - v Nemecku v oblasti Source to Contract, v Poľsku v oblasti Sourcing a databázy dodávateľov spoločnosti Pfleiderer.

Okrem toho bolo výzvou klienta zvýšiť efektivitu existujúcich, čiastočne manuálnych procesov verejného obstarávania, dosiahnuť konzistenciu procesov verejného obstarávania a skutočnosť, že projekt musel byť dokončený úplne na diaľku a vo veľmi krátkom časovom horizonte.

Okrem integrácie systému SAP ERP so službou SAP Ariba Cloud Integration Gateway bolo potrebné vykonať úpravy systému ERP, aby systém SAP Ariba mohol fungovať v Poľsku a Nemecku.

Riešenie: SAP Ariba Strategic Sourcing Suite, SAP Ariba Cloud Integration Gateway.

Kľúčovými faktormi úspechu pri implementácii v spoločnosti Röhm boli odborné znalosti projektového tímu, skúsenosti užívateľov Ariby a technické a procesné know-how tímu apsolut. Udržanie existujúcich vzťahov s dodávateľmi a ďalší rast pomocou SAP Ariba sú len niektoré z výhod, ktoré spoločnosť Röhm získala vďaka implementácii Ariba Buying and Commerce Automation. V záverečnej fáze poskytla spoločnosť apsolut podporu pre katalóg dodávateľov, on-boarding a dokončila projekt včas a v rámci rozpočtu.

Riešenie: SAP Ariba SNAP Buying & Catalog, SAP Ariba Commerce Automation

Portfolio

Portfolio

SAP Ariba

Spoločnosť apsolut je známa nielen ako priekopník v oblasti elektronického verejného obstarávania na báze systému SAP. Boli sme tiež jednou z prvých európskych poradenských spoločností, ktorá pripojila svojich klientov k najväčšej obchodnej sieti SAP Ariba Network. Na naše odborné znalosti v oblasti implementácie cloude sa spoliehajú stredne veľké a nadnárodné spoločnosti, štátne úrady, výrobcovia automobilov, banky a technologicky vyspelé výrobné podniky.

Spoločnosť SAP SE preto túto kompetenciu opakovane potvrdila, okrem iného tým, že nám udelila niekoľko ocenení "SAP Ariba Partner roka" pre región strednej a východnej Európy. Naši zákazníci si nás cenia tiež ako sprostredkovateľa, ktorý vytvára mosty a vypĺňa medzery v riešení použitím našich Apsolut modulov.

SAP S/4HANA Central Procurement a SAP SLC - riešenie on premise

  • apsolut je jednou z prvých spoločností certifikovanou pre implementáciu SAP S/4 CP.
  • Máme prvého zákazníka SAP S/4 CP v Poľsku a tiež ďalšie uspešné implementácie v európe.
  • Máme rozsiahle skúsenosti s implementáciou SAP SLC - viac ako 35 spokojných zákazníkov v Európe.

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Procurement zahŕňa riešenia pre procesy zásobovania a nákupu v rámci balíka produktov S/4HANA. Vďaka inovatívnym scenárom a funkciám umožňujú tieto riešenia bezproblémové komplexné procesy. Centrálne úložisko informácií o dodávateľoch, bezpečný prístup k najnovším údajom a kľúčovým číslam a jednoduché sledovanie vlastných výdavkov prinášajú užívateľom obrovské zvýšenie efektivity. Automatizácia manuálnych procesov umožňuje scenáre, kedy už nie je nutné distribuované ukladanie dát. Intuitívne užívateľské rozhranie vedie užívateľa, kupujúceho a schvaľovateľa systémom pohodlným a zrozumiteľným spôsobom. Všetky obľúbené nákupné kanály (katalógy, trhovisko, voľný text, formuláre atď.) sú podporované centrálnym prístupovým bodom pre užívateľov. Natívná integrácia s Ariba Business Network ponúka jednoduchý spôsob priamej výmeny dokumentov v reálnom čase v procese spolupráce.

Štartovací balíček pre spoluprácu v dodávateľskom reťazci SAP Ariba

  • apsolut je výhradným implementátorom Ariba SCC Starter Pack - rýchleho nasadenia obchodnej siete dodávateľov a odberateľov do obchodnej siete. Zvládneme to za 13 až 17 týždňov!
  • Dané riešenie umožňuje spolupracovať kupujúcemu a dodávateľom prostredníctvom siete Ariba Network, aby ste znížili úroveň zásob, zvýšili mieru naplnenia a zvýšili produktivitu tímu.
  • S SAP Ariba Supply Chain Collaboration získate kompletný trasparenci vášho dodávateľského reťazca ktorá bude pre Vás dôležitá pre nastávajúcí EÚ zákon o transparentných dodávaltelských reťazcoch. Táto platforma umožňuje bezpečnú, jednoduchú a hlavně digitálnú spoluprácu, integráciu so systémami ERP a systémami pre optimalizáciu dodávateľského reťazca s niekoľkými vrstvami zmluvných výrobcov a dodávateľov v kľúčových procesoch plánovania a realizácie dodávateľského reťazca.

Váš osobný kontakt

Your personal apsolut contact

Branislav Papšo
Branislav Papšo
Associate Partner

Naše podujatia a webové semináre

Tento prehľad sa pravidelne aktualizuje.

Webinar for Suppliers: 'Optimize your Ariba Network Portal with Tips and Advice from the Company Wacker Chemie AG'

In this webinar, you will receive exclusive tips and advice by Wacker Chemie for using, configuring and optimizing your supplier portal. This webinar will be held in German language.

Webinar in collaboration with SAP: Transforming Procurement and Supply Chain Collaboration at Migros Industrie

How efficient are your supplier collaboration processes? Join our webinar to learn how Migros Industrie, a leading contract manufacturer for the consumer products and food industry, has transformed their procurement and supply chain organization to drive efficiency and transparency.

apsolut Procurement Convention 2022

Take the opportunity for an exclusive on-site exchange in Frankfurt, Germany, with specialists and managers from the areas of Procurement, Supply Chain & IT! In addition to best practices & innovation topics, the focus will be on first-hand project reports from apsolut customers. Our guest speaker: former FIFA referee and TV expert Urs Meier. The event will be held in German language.

Get in touch with us!

What is the sum of 9 and 1?

The fields marked with * are mandatory.