Pokročilé procesy a riešenia

 

Apsolut je vaším partnerom pre transformáciu nákupu a digitalizáciu procesov. Zákazníkom poskytujeme pridanú hodnotu vďaka skúsenostiam, nadšenie, schopnostiam a integrite pri poskytovaní udržateľných riešení.

Naše kľúčový produkty sú hotové plány pre rýchlu implementáciu: SAP Ariba SNAP Buying, SAP Ariba Supply Chain Collaboration Starter Pack, SAP S/4HANA Central Procurement, SAP Supplier Lifecycle Management.

Naša dcérska spoločnosť je zameraná na trhy strednej a východnej Európy funguje od roku 2021.

Teším sa na stretnutie s vami.

Branislav Papšo

Výzvou pre zákazníka spoločnosti Pfleiderer bolo prepojenie systémov ERP sa úplne odlišnú výstupné architektúrou pre Poľsko a Nemecko. Každý systém ERP mal byť pripojený k SAP Ariba v inom rozsahu - v Nemecku v oblasti Source to Contract, v Poľsku v oblasti Sourcing a databázy dodávateľov spoločnosti Pfleiderer.

Okrem toho bolo výzvou klienta zvýšiť efektivitu existujúcich, čiastočne manuálnych procesov verejného obstarávania, dosiahnuť konzistenciu procesov verejného obstarávania a skutočnosť, že projekt musel byť dokončený úplne na diaľku a vo veľmi krátkom časovom horizonte.

Okrem integrácie systému SAP ERP so službou SAP Ariba Cloud Integration Gateway bolo potrebné vykonať úpravy systému ERP, aby systém SAP Ariba mohol fungovať v Poľsku a Nemecku.

Riešenie: SAP Ariba Strategic Sourcing Suite, SAP Ariba Cloud Integration Gateway.

Kľúčovými faktormi úspechu pri implementácii v spoločnosti Röhm boli odborné znalosti projektového tímu, skúsenosti užívateľov Ariby a technické a procesné know-how tímu apsolut. Udržanie existujúcich vzťahov s dodávateľmi a ďalší rast pomocou SAP Ariba sú len niektoré z výhod, ktoré spoločnosť Röhm získala vďaka implementácii Ariba Buying and Commerce Automation. V záverečnej fáze poskytla spoločnosť apsolut podporu pre katalóg dodávateľov, on-boarding a dokončila projekt včas a v rámci rozpočtu.

Riešenie: SAP Ariba SNAP Buying & Catalog, SAP Ariba Commerce Automation

Portfolio

Portfolio

SAP Ariba

Spoločnosť apsolut je známa nielen ako priekopník v oblasti elektronického verejného obstarávania na báze systému SAP. Boli sme tiež jednou z prvých európskych poradenských spoločností, ktorá pripojila svojich klientov k najväčšej obchodnej sieti SAP Ariba Network. Na naše odborné znalosti v oblasti implementácie cloude sa spoliehajú stredne veľké a nadnárodné spoločnosti, štátne úrady, výrobcovia automobilov, banky a technologicky vyspelé výrobné podniky.

Spoločnosť SAP SE preto túto kompetenciu opakovane potvrdila, okrem iného tým, že nám udelila niekoľko ocenení "SAP Ariba Partner roka" pre región strednej a východnej Európy. Naši zákazníci si nás cenia tiež ako sprostredkovateľa, ktorý vytvára mosty a vypĺňa medzery v riešení použitím našich Apsolut modulov.

SAP S/4HANA Central Procurement a SAP SLC - riešenie on premise

  • apsolut je jednou z prvých spoločností certifikovanou pre implementáciu SAP S/4 CP.
  • Máme prvého zákazníka SAP S/4 CP v Poľsku a tiež ďalšie uspešné implementácie v európe.
  • Máme rozsiahle skúsenosti s implementáciou SAP SLC - viac ako 35 spokojných zákazníkov v Európe.

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Procurement zahŕňa riešenia pre procesy zásobovania a nákupu v rámci balíka produktov S/4HANA. Vďaka inovatívnym scenárom a funkciám umožňujú tieto riešenia bezproblémové komplexné procesy. Centrálne úložisko informácií o dodávateľoch, bezpečný prístup k najnovším údajom a kľúčovým číslam a jednoduché sledovanie vlastných výdavkov prinášajú užívateľom obrovské zvýšenie efektivity. Automatizácia manuálnych procesov umožňuje scenáre, kedy už nie je nutné distribuované ukladanie dát. Intuitívne užívateľské rozhranie vedie užívateľa, kupujúceho a schvaľovateľa systémom pohodlným a zrozumiteľným spôsobom. Všetky obľúbené nákupné kanály (katalógy, trhovisko, voľný text, formuláre atď.) sú podporované centrálnym prístupovým bodom pre užívateľov. Natívná integrácia s Ariba Business Network ponúka jednoduchý spôsob priamej výmeny dokumentov v reálnom čase v procese spolupráce.

Štartovací balíček pre spoluprácu v dodávateľskom reťazci SAP Ariba

  • apsolut je výhradným implementátorom Ariba SCC Starter Pack - rýchleho nasadenia obchodnej siete dodávateľov a odberateľov do obchodnej siete. Zvládneme to za 13 až 17 týždňov!
  • Dané riešenie umožňuje spolupracovať kupujúcemu a dodávateľom prostredníctvom siete Ariba Network, aby ste znížili úroveň zásob, zvýšili mieru naplnenia a zvýšili produktivitu tímu.
  • S SAP Ariba Supply Chain Collaboration získate kompletný trasparenci vášho dodávateľského reťazca ktorá bude pre Vás dôležitá pre nastávajúcí EÚ zákon o transparentných dodávaltelských reťazcoch. Táto platforma umožňuje bezpečnú, jednoduchú a hlavně digitálnú spoluprácu, integráciu so systémami ERP a systémami pre optimalizáciu dodávateľského reťazca s niekoľkými vrstvami zmluvných výrobcov a dodávateľov v kľúčových procesoch plánovania a realizácie dodávateľského reťazca.

Váš osobný kontakt

Your personal apsolut contact

Branislav Papšo
Branislav Papšo
Associate Partner

Naše podujatia a webové semináre

Tento prehľad sa pravidelne aktualizuje.

Currently there are no events.

Get in touch with us!

The fields marked with * are mandatory.